Svobodnější podnikání

Nečekejte, než vám odběratel zaplatí. S Cashbotem máte peníze do druhého dne.

Chci Cashbot

15 minut a máte hotovo

Chci více informací

Účet zdarma a do 15 minut

Cashbot administrace
Cashbot lenochod Znáte z TV znáte z TV

Proč Cashbot?

 • Pomůžeme vám s dlouhou splatností faktur
 • Nemusíte nikam chodit, vše je on-line
 • Peníze máte do druhého dne na vašem účtu
 • Konečnou cenu víte předem, nemáme žádné skryté poplatky
 • Fakturu si můžete pojistit, kdyby dodavatel nezaplatil
Cashbot

Zkuste si první financování bez poplatku!

Ke všem novým registracím je nyní první vložená faktura do financování bez poplatku.

Jak to funguje

Vystavili jste fakturu

Vystavili jste fakturu

Potřebujete peníze hned a nechcete čekat na splatnost faktury

Žádáte o financování

Žádáte o financování

Nahrajete údaje o faktuře do Cashbotu a vyberete si ze dvou variant financování

Dostáváte peníze

Dostáváte peníze

Pokud je vše v pořádku, pošleme vám do 24 hodin peníze na účet

Potřeboval bych ještě něco vědět

Kolik to stojí

Info Jednoduchý příklad jak to může vypadat

1. Vystavili jste fakturu vašemu odběrateli za 50.000 Kč se splatností 30 dní


2. Nahrajete ji do Cashbotu a máte na výběr ze dvou variant


70% z faktury

Do 24 hodin vám pošleme
35.000 Kč
Vrátíte nám
35.000 Kč
+ poplatek
700 Kč

80% z faktury

Do 24 hodin vám pošleme
40.000 Kč
Vrátíte nám
40.000 Kč
+ poplatek
800 Kč

3. Na to, abyste nám poslali financovanou částku včetně poplatku zpět, máte času dost. Kolik? Doba splatnosti + 30 dní navíc.

Na co se často ptáte (FAQ)

 • "Registrovat se můžete plně online, bez nutnosti návštěvy pobočky. Pokud preferujete osobní přístup, rádi si s vámi domluvíme schůzku, vše vám vysvětlíme a pomůžeme s registrací. Schůzku je možné si domluvit kdekoliv po celé České republice."

 • "Online registrace je velmi jednoduchá a nezabere vám víc než 15 minut. Stačí vyplnit informace o společnosti, zadat své kontaktní údaje, podepsat smlouvu a nahrát dokumenty. K online registraci potřebujete pouze dva doklady totožnosti a výpisy z účtu. Vyplněnou registraci do 24 hodin posoudíme a stanovíme vám rámcový limit k čerpání."

 • "Pokud preferujete osobní schůzku, stačí vyplnit kontaktní formulář a my si s vámi sjednáme schůzku. Na schůzce vám vytvoříme přístup do aplikace a pomůžeme s registrací, která zabere nejdéle 15 minut. K registraci budete potřebovat občanský průkaz a výpisy z podnikatelského účtu. Registraci do 24 hodin posoudíme a stanovíme vám rámcový limit k čerpání."

 • "Pokud si chcete nechat financovat fakturu, jednoduše si v aplikaci vytvoříte žádost o financování. Zabere to pár minut, vše je bezpapírové a bez skrytých poplatků."

 • "Poplatek záleží na výši a délce financování. Přesnou částku víte předem, žádné další poplatky jako např. za vedení účtu neplatíte.

  Jak může takové financování vypadat? Vystavíte fakturu za 50 tisíc korun se splatností 30 dní a financujete si 80% z hodnoty faktury. Financovanou částku 40 tisíc korun posíláme ihned na váš účet. Poplatek u takového financování je zpravidla od 800 Kč do 1600 Kč. Na to, abyste nám poslali financovanou částku včetně poplatku zpět, máte času dost. Kolik? Dobu splatnosti faktury + 30 dní navíc."

 • "Máte možnost nechat si financovat 70% nebo 80% z faktury. Financovat si můžete faktury od 3 000 Kč do 500 000 Kč podle výše rámcového limitu. Ten je vám vždy stanoven při registraci a odvíjí se od profilu konkrétní společnosti, respektive živnostníka."

 • "Žádosti vyřizujeme do 24 hodin od podání. Pokud je žádost v pořádku, platbu ihned odesíláme a peníze máte následující pracovního den na svém účtu."

 • "Délka financování je o 30 dní delší než splatnost financované faktury. Až vám odběratel zaplatí peníze za financovanou fakturu, vy nám splatíte financování – jednoduše bankovním převodem na náš účet."

 • "Pokud máte pochybnosti, že vám odběratel nezaplatí, můžete si vybrat financování s pojištěním, kde vám pojišťovna s vymáháním peněz pomůže."

 • "Cashbot je pro každého, kdo vystavuje faktury a musí platit své závazky i ve chvíli, kdy nemá dostatečné cashflow. Ať už jsou to firmy nebo živnostníci, měli by být na trhu alespoň 1 rok a mít českého jednatele."

 • "Typičtí zákazníci jsou malé a střední firmy, kterým odběratelé platí v delších lhůtách splatnosti nebo živnostníci, kteří dostávají zaplaceno až po měsíci práce."

 • “Cashbot není faktoring. Proti klasickému faktoringu má Cashbot následující výhody:
  Necháváte si svůj bankovní účet, není potřeba změna čísla.
  Jsme tu pro všechny, kdo nás potřebují. Financujeme faktury i OSVČ či malým firmám.
  K registraci nepotřebujete hromadu dokumentů. Stačí jen výpis z účtu a občanský průkaz."

Mluvilo se o nás

Už jste se zaregistrovali?

Stáhněte si naši aplikaci.

Stáhnout v App Store Nyní na Google Play